Om Oppsal Basket

Organsiasjonskart

Oppsal Basket Organisasjonskart.png

Administrasjon

Daglig leder

Kristin M. Vernan

Tlf: 90 14 60 40
epost: kristin.vernan@oppsalbasket.no

Ansvarsområder:
Daglig drift

Styre

Styreleder

Kristian Helgesen

epost:

kristian.helgesen@oppsalbasket.no

Ansvarsområder: 
Klubbutvikling, sportslig, hall, IT

Styremedlem

Rebecca Ayden

epost:

rebecca.ayden@oppsalbasket.no

Ansvarsområder:

EasyBasket, rekruttering, klubbshop

Nestleder

Monica Telle
epost:

monica@oppsalbasket.no

Ansvarsområder:
Økonomi, drift, sportslig

Styremedlem

Erik Nygaard

epost:

erik.nygaard@oppsalbasket.no

Ansvarsområder:

Marked og politiattester

Styremedlem

Tom Hongslo
epost:

tom.hongslo@oppsalbasket.no

Ansvarsområder:
EasyBasket, rekruttering, trivsel

 

Utvalg

Klubbhåndbok

Oppsal Basket et er en av landets største basketklubber. Klubben organiserer lag fra de aller yngste og opp til senior på diverse nivå. Det er derfor viktig å trekke opp de store linjene for hvordan vi ønsker å «leve sammen» i en stor klubb med mange forskjellige interesser, forutsetninger og ambisjoner.

 

Klubbhåndboken skal inneholde nyttig informasjon for oss alle, - både spillere, foresatte og andre, slik at alle vet hvilke retningslinjer som er besluttet av årsmøtet/styret, hvem som har ansvaret for hva, og ikke minst ansvarsområdene for de forskjellige vervene.

Klubbhåndboken  skal være et levende dokument, og kan enkelt korrigeres og forbedres ved at vi sammen har klubbens beste i tankene.